Інформаційно-просвітницький центр з права людини і громадянина

Мета інформаційно-навчального центру – інформування громадян України про права людини, громадянина, члена територіальної громади.  Кожен з нас має можливості безпосередньо здійснювати участь у місцевому самоврядуванні. Саме від обізнаності про свої права та від участі кожного члена територіальної громади у процесах прийняття рішень залежить та реальність, у який ми разом житиме.

Ми надаємо консультації та проводимо навчання з питань самоорганізації та спільної дії громадян:

  • створення Органів Самоорганізації (ОСН) – будинковий, вуличний, квартальний комітети, комітет мікрорайону – як представницьких органів місцевого самоврядування
  • організація та оформлення територіальної громади як первинного суб’єкту місцевого самоврядування
  • правова практична допомога членам територіальних громад у безпосередній участі в процесах місцевого самоврядування
  • організаційна-правова практична допомога з питань проведення загальних зборів громадян за місцем проживання для прийняття рішень місцевого значення у відповідності до Конституції України

Також Інформаційно-навчальний центр виступає комунікаційним майданчиком для громадян України, громадських об’єднань, депутатів різних рівнів та органів місцевого самоврядування та державної влади.

Якщо Ви хочете навчитись жити за Конституцією України, дізнатись про свої права та можливості громадянина України та члена територіальної громади — приходьте до нас. Ми будемо раді надати Вам практичну правову допомогу та поділитись реальним досвідом.

Вся інформація для громадян України надається на безоплатній основі.

Записатись на навчання та отримання інформації

Інформаційно-навчальний центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *