Ліквідатори аварії на ЧАЕС заявили про свій статус Людина, Громадянин, Член територіальної громади

Захисники Вітчизни, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, заявили про свій статус Людини, Громадянина, Членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області.

11 березня 2015 року відбулися мирні зібрання громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та області. Ініціаторами проведення стали захисники Вітчизни, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС. Зібрання проходили біля будинку Прокуратури Харківської області.

Чорнобильці вийшли захищати свої порушені Конституційні права людини, громадянина, ліквідатора аварії на ЧАЕС з питань пенсійного забезпечення та соціального захисту.

Можна зрозуміти підвищений емоційний стан чорнобильців, обурених змінами до законодавчих документів, які порушують права людини. У такий ситуації дуже доречними стали професійні дії фахівців Прокуратури, які змогли перевести емоційну складову до позитиву та налагодити конструктивний діалог.

Як наслідок, відбулася зустріч робочої групи чорнобильців – представників Зібрання – із Прокурором  Харківської області Данильченко Юрієм Броніславовичем. Вперше відбувся результативний діалог між чорнобильцями, які самоорганізувались та визначилися у своєму статусі людини та громадянина, та представниками держави, які відповідають за захист прав людей.

Чорнобильці розповіли про факти порушення прав людини в місті Лозова місцевим прокурором та департаментом соціального захисту. Прокурор області негайно відреагував і надав доручення внести заяву до Єдиного державного реєстру та провести службове розслідування, щоб доповісти результат при наступній зустрічі.

Наприкінці зустрічі представники чорнобильців домовились надалі співпрацювати разом з фахівцями Прокуратури в форматі робочої групи, як постійно діючого органу взаємодії Прокуратури та суспільства з питань захисту прав людини.

В цілому, чорнобильці визнали мирні зібрання громадян України та членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області результативними.

Чорнобильці свого часу захищали Державу по честі. Зараз вимагають усіх жити по совісті.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *