Україна це я, Україна це ти!

Як почати відчувати себе власником на своїй землі

Є люди, які народжуються з цим відчуттям. Їм для того, щоб відчувати себе власником на своїй землі, не треба нічого спеціального робити. Це відчуття іде із серця. Це про те що моє коріння тут, що я народжений на цій землі і що це моя земля. І якщо це моя земля, то я турбуюся про неї, я оберігаю її, я приймаю рішення стосовного того, що відбувається на моїй землі.

Є люди, які дуже хочуть почати відчувати себе власником на своїй землі. Якщо ви відноситися саме до цих людей, то спробуйте спочатку відповісти самі собі на питання:

Для чого мені відчувати себе власником на своїй землі?

Що зміниться в моєму житті після того, як у мене з’явиться це відчуття?

Сьогодні “Школа Конституції” поділиться з вами своїм баченням, що потрібно для того, щоб почати відчувати себе власником на своїй землі.

1. Прочитайте Конституцію України і підкресліть статті, які свідчать про те, що ви є власником на своїй землі.

2. Оточіть себе людьми, у яких є це відчуття, і спостерігайте за ними, вчиться у них.

3. Візьмить аркуш паперу і напишіть твір на тему: “Що таке бути власником на своїй землі”. В процесі написання твору ви краще зрозумієте, що саме мені потрібно робити, щоб у мене з’явилось це відчуття.

4. Для того, щоб бути власником на своїй землі, треба почати змінювати своє мислення, почати відчувати себе господарем. Своє мислення ми можемо змінити лише через нові дії. Тобто треба почати робити такі дії, які допоможуть вам прийняти, повірити і закріпити ваші нові ствердження.

5. Подивіться, що ви саме сьогодні можете зробити зі стану “Я власник”.

6. Спілкуючись з посадовцями, тримайте у голові цю думку. Дійте з повагою до людей та до нашої землі, на якій ми живемо.

Україна це я

Насправді все дуже просто і в той же час складно.

Чому просто? Тому що вам достатньо прийняти рішення, що саме з цього дня я починаю відчувати себе громадянином — господарем, власником на своїй землі. Складно, тому що “а що саме і як я маю робити, щоб це працювало на мене”.

Дякую за увагу і якщо є питання пишіть в коментарях. Будемо знаходити відповідь разом.

Живіть за Конституцією, дійте з людьми та для людей, і все буде добре!

З повагою, Наталія Шармазанова 

людина,

громадянин України,

член територіальної громади Шевченківського району міста Харків,

та Школи Конституції.

Автор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *