Збори громадян в м. Лозова

Вперше в історії місцевих виборів суб’єктом виборчого процесу виступили громадяни

Вперше в історії місцевих виборів в Україні суб’єктом виборчого процесу виступили громадяни. В місті Лозова члени територіальної громади провели збори та обрали кандидата на посаду міського голови.

22 серпня 2020 року в місті Лозова відбулися збори громадян України, членів територіальних громад сіл, селищ Лозівського району та міста Лозова. Основним питанням було розглянуто конституційне право громадян на участь у виборах депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Одним із питань обговорили ситуацію, яка склалася у межах тергромад сіл, селищ і міста щодо реалізації та захисту своїх прав і свобод, задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів громадян.

Члени територіальних громад прийняли рішення реалізувати свої конституційні права і свободи щодо участі у виборчому процесі шляхом здійснення влади безпосередньо у відповідності до 5 статті Конституції України. Зборами громадян було запропоновано Кошляку Ігорю Івановичу стати кандидатом на посаду міського голови, як представнику від тергромад сіл, селищ Лозівського району та міста Лозова на місцевих виборах.

Учасниками зборів було прийнято рішення про створення міськрайонного виборчого штабу для організації та участі громадян у виборчому процесі, визначено його персональний склад і напрямки діяльності відповідно до чинного законодавства.

Напевно, вперше в історії місцевих виборів суб’єктом виборчого процесу виступили не політичні партії, а громадяни, члени територіальних громад!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *