Прес-конференція щодо започаткування оформлення територіальних громад

16 червня в прес-центрі УНІАН в місті Києві  відбулась прес-конференція щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

Україні сьогодні вкрай потрібна зміна системи керування державою через представницькі органи на систему з безпосередньою участю кожного громадянина в процесі прийняття рішень. Продовжувати читання Прес-конференція щодо започаткування оформлення територіальних громад

Самоорганізація, Самовизначення, Самоврядування

Територіальна громада3

Ми, люди, громадяни України, члени територіальних громад, будуємо нову Україну, в якій мріємо жити!

Продовжувати читання Самоорганізація, Самовизначення, Самоврядування

ПРОТОКОЛ № 2 зборів громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області з утворення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад у місті Харкові та Харківський області як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

Продовжувати читання ПРОТОКОЛ № 2 зборів громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області з утворення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад у місті Харкові та Харківський області як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

ПРОТОКОЛ № 1 зборів громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області з утворення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад у місті Харкові та Харківський області як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

Продовжувати читання ПРОТОКОЛ № 1 зборів громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області з утворення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад у місті Харкові та Харківський області як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

ПОЛОЖЕННЯ про ініціативну групу, яка була утворена 21.05.2015 року на зборах громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області з утворення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад у місті Харкові та Харківський області як первинних суб’єктів місцевого самоврядування

ПОЛОЖЕННЯ-про-ініціативну-групу-щодо-започаткування-місцевого-самоврядування

Повідомлення членів територіальних громад про створення ініціативної групи щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад як первинних суб’єктів місцевого самоврядування

Повідомлення членів територіальних громад