Самоорганізація, Самовизначення, Самоврядування

Територіальна громада3

Ми, люди, громадяни України, члени територіальних громад, будуємо нову Україну, в якій мріємо жити!

Ми, ініціативна група громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківській області, прийняли рішення інформувати громадян України, членів територіальних громад про можливість здійснювати владу безпосередньо через механізм оформлення територіальних громад як первинних суб’єктів місцевого самоврядування та, використовуючи своє Конституційне право, починати керувати державою, щоб уникнути можливість будь-кому узурпування влади та звести на нівець необхідність революцій у майбутньому.

Місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. (Ст. 140)

Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності (Ст. 143)

Ми впевнені, що саме безпосередня участь громадян України, членів територіальних громад у процесі прийняття рішень є шляхом до створення в Україні суспільства високої моралі та соціальної справедливості, створення можливостей для щастя та успіху для кожного громадянина, це шлях відродження нації як свободолюбивої та миролюбивої, це щасливе майбутнє нашої нової України.

З повагою,
ініціативна група громадян України, членів територіальних громад міста Харкова та Харківської області.

Наша мета:

Побудова в Україні суспільства високої моралі та соціальної справедливості, створення можливостей для щастя та успіху для кожного громадянина

Дізнайтесь більше на сайті або в інформаційно-навчальному центрі:
Інформаційно-навчальний центр людини та громадянина
Історія Нової України
Україна 2015

3 коментарі до “Самоорганізація, Самовизначення, Самоврядування”

 1. Уважаемые, тема очень интересная, но вы создавая по новому территориальные громады тут же у основания начинаете нас ущемлять, печатаете серьёзные темы не на родном для нас языке. Харьковщина в подавляющем своём большинстве русскоязычная, будете продолжать нас кормить украинским, толку не будет, наш родной язык должен лечь в основу создания территориальных громад Харьковщины, только тогда люди потянутся и заработают как пчёлки на благо своей области и страны…

 2. Александр, мы не создаем территориальные громады, а начинаем жить так, как должны были с самого начала. Самоуправляться, реализуя Конституцию Украины.

  Если вы действительно из Харькова – то прочитайте Конституцию Украины – по крайней мере статьи, которые лично Вас касаются: 1-68 и 140-145. Поколесите по области, чтобы понять, что кроме самого Харькова на Харьковщине почти все розмовляють українською.
  И потом приходите – будем делать нашу страну лучше вместе.

  Ну а если вы из России – то подождите, пока мы завершим, а потом приезжайте посмотреть, как классно можно жить в демократическом государстве. Будете перенимать опыт 🙂

 3. Доброго дня усім! Щодо мовної політики, то треба пригадати дані Всеукраїнського перепису населення та рішення Харківської облради 2012 року про регіональну мову.
  Але мова не про те.
  Органи самоорганізації населення – це все дуже правильно. Проте, ми живемо в реаліях сучасності. “Щось” та “колись” – це не серйозно. Я розумію, що можу прийти до ІНЦ та отримати там інформацію. Але мені бракує на подібні заходи часу.
  Почитала Закон України “Про органи самоорганізації населення” та Статут територіальної громади м. Харкова.
  Ось мої ключові питання, навколо яких базуються інтереси більшості людей, кого це на даний час цікавить (не забуваємо про стан економіки та АТО):
  1. Як здобути фінансову та організаційну самостійність?
  2. Основні напрями діяльності ОСН?
  3. Нащо утворювати ОСН, коли міська чи районна ради можуть не надати дозвіл на утворення ОСН?
  4. Де фізично буде розташовуватися утворений ОСН: у підвалі будинку, у приміщенні Адміністрації району?Тобто, місцезнаходження.
  5. Треба розуміти, що депутат міськради – це посадова особа. З повноваженнями та постійним місцем роботи.
  А член ОСН – це той самий волонтер. Оскільки, згідно чинного законодавства України, члени ОСН виконують свої обов’язки на громадських засадках (а депутати – ні).
  А керівник і секретар можуть працювати в ньому на постійній основі.
  Вибачте, та з таким текстом я до жодного мешканця будинку не підійду.
  6. Повноваження ОСН: представляти, сприяти, вносити, організовувати, здійснювати, надавати. В який спосіб все це робити?
  7. Яким коштом проводити легалізацію ОСН? Той же папір коштує грошей. А ОСН набуває власних повноважень з дня його легалізації.
  8. За невиконання рішень міськради ОСН припиняє свої повноваження. І цим все сказано.
  Тож мій головний message: нащо задурювати людям голову?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *