Прес-конференція щодо започаткування оформлення територіальних громад

16 червня в прес-центрі УНІАН в місті Києві  відбулась прес-конференція щодо започаткування процесу організації та оформлення територіальних громад як первинних суб’єктів місцевого самоврядування.

Україні сьогодні вкрай потрібна зміна системи керування державою через представницькі органи на систему з безпосередньою участю кожного громадянина в процесі прийняття рішень.

Стара система вже повністю дискретувала себе, призвівши до війни в нашій країні.

Для виправлення ситуації ми, люди, громадяни України, самоорганізувались, самовизначились та разом з іншими вчимося самоврядуванню.

Для цього в Харкові створено інформаційно-навчальний центр, який працює  за адресою: вул. Гоголя 7, оф. 124.

В інформаційно-навчальному центрі ініціативні члени територіальних громад міста Харкова та Харківської області навчаються простим крокам, які дозволяють людям об’єднатись та прийняти рішення.

  • Як провести зібрання.
  • Як скласти протокол зборів.
  • Які можливості для кожного громадянина зафіксовані в нашому суспільному договорі — Конституції України.
  • Що означають три статуси, які має кожен з нас — людина, громадянин, член територіальної громади.
  • Що отримає кожен громадянин, коли система місцевого саморядування запрацює у відповідності до Конституції України.

На зборах громадян в Харківській області можна побачити справжне нерозуміння спроби реформування державного устрою через «добровільне об’єднання територіальних громад», і це можна зрозуміти.

Головне, чого не розуміють люди — чому в спробах змініти ситуацію в країні посадові особи досі не хочуть робити це разом з людьми, народом Україні.

Тому й виникають незрозумілі ініціативи по зміні територіального поділу в країні під назвою «добровільне об’єднання територіальних громад» із призначенням старост. Якщо подовжити так далі — то наступні кроки — прийняти закон про дружбу та закон про кохання.

Що це за добровільне об’єдання, якщо не спитали людей?

Наші справжні багатства — це земля та люди.

Давайте будувати нову країну разом, поважаючи нашу землю та людей. Давайте запитаємо людей — що саме потрібно. Бо українці вже прокинулись та розуміють, чого вони хочуть.

Ми звертаємось також до Президента України. Ми, громадяне України, самоорганізувались та самовизначились. І пропонуємо Вам, пане Президенте, стати справжнім лідером нації, прийняти рішення та допомогти людям в країні об’єднатись навколо справжньої національної ідеї.

Територіальні громади як первинний суб’єкт самоврядування — це і є та національна ідея, яка об’єднує Україну.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *